Naujienos
Kviečiame į Žygį Kalnuose!
2019-04-25
Balandžio 27 dieną, šeštadienį, kviečiame pasivaikščioti po Šiaulėnų miestelio apylinkes.

 


Skaityti daugiau...
 
Žemės dieną Lapiukas ir Ežiukas mokė vaikus rūšiuoti šiukšles
2019-03-20
Kovo 20-oji - Žemės diena, pavasario lygiadienis. Šią dieną tradiciškai minėjome vaikų apsuptyje: Tytuvėnų miesto aikštėje įvyko mažųjų miestelio gyventojų susitikimas su Lapiuku ir Ežiuku (nuotraukos straipsnyje).

 


Skaityti daugiau...
 
Miško muziejus Tytuvėnuose – būti ar nebūti?
2019-03-15
Tytuvėnuose esantis Miško muziejus gyvuoja jau daugiau, nei pusę šimto metų. Miškininkų iniciatyva įkurtas, iki šiol jis gyvavo prižiūrimas Tytuvėnų urėdijos darbuotojų. Vykstant Urėdijų pertvarkai, optimizuojant turimą turtą, Tytuvėnų miškų urėdijai priklausęs Tytuvėnų miškų muziejus bus perduotas Turto bankui. Turto bankas perimtų pastatą, o ekspozicija iškeliautų į kitus muziejus ir jo miestelyje nebeliktų.

 


Skaityti daugiau...
 
Užgavėnių persirengėliai šėls Šiluvoje ir Tytuvėnuose
2019-02-28
Kovo 5 dieną, antradienį, į gatves pasipils įvairiausi personažai. Varysime Žiemą iš kiemo, o kad geriau pavyktų, kviečiame visus 12 valandą rinktis Šiluvos turgaus aikštėje, o 17 val. - Tytuvėnų centrinėje aikštėje, kur visų lauks Užgavėnių šventės.

 


Skaityti daugiau...
 
Žygis, skirtas Pelkių dienai
2019-01-11
Vasario 2 dieną, šeštadienį, kviečiame paminėti Pelkių dieną tradicija tapusiame žygyje į Praviršulio tyrelį!

 


Skaityti daugiau...
 
Partizanų istorijos bei dainos skambės Tytuvėnuose
2019-01-10
Sausio 18 d. 16 val. kviečiame į renginį "Kol širdis man plakti nenustos..." (skirta paminėti 100-osioms partizano Broniaus Krivicko gimimo metinėms).

 


Skaityti daugiau...
 
Tytuvėnų RPD surinktų lankytojo bilieto lėšų panaudojimas 2018 m.
2019-01-08

 

2018 m. Tytuvėnų regioninio parko direkcijos specialistai išplatino 1014 lankytojų bilietų po 1 eur ir 830 bilietų po 5 eur, nupirkti 75 bilietai po 10 eur, sms žinutėmis lankytojai nupirko 59 bilietus. Iš viso 2018 m. surinkta 2594 eur.

 


Skaityti daugiau...
 
Filmo "Vorų ratilinis" peržiūra ir susitikimas su autoriumi
2018-11-15
Šiluviškis Valdas Mikolaitis, sukūręs filmą "Vorų ratilinis", visai neseniai paskelbtas 2018 m. P. Abukevičiaus premijos laimėtoju. Ši premija, įsteigta Aplinkos ir Kultūros ministerijos ir Lietuvos televizijos 1998 m., skirta garsiam režisieriui ir operatoriui, gyvosios gamtos dainiui Petrui Abukevičiui atminti ir siekiant skatinti tęsti jo misiją – kurti filmus apie gamtą.

 


Skaityti daugiau...
 
Žygis „Nykstančių istorijų beieškant“ - registracija uždaryta!
2018-10-24
Lapkričio 17 dieną kviečiame prisijungti žygiuojant viename iš Tytuvėnų regioninio parko kampelių. Keliausime vietovėmis, kur kadaise virė gyvenimas, o dabar dažniausiai užtinkame tik gamtos vis labiau slepiamus jo pėdsakus. Aplankysime keletą įdomiomis istorijomis apipintų kaimelių (kaimaviečių), buvusią dvaro sodybos vietą, piliakalnio, kurio atminties nesugebėjo ištrinti net jo sunaikinimas, reinkarnaciją, aplankysime paslaptingą ežerėlį, apsuptą miškų.

 


Skaityti daugiau...
 
Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklas
2018-10-22

Vietos verslininkus, norinčius gauti Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklą, kviečiame iki lapkričio 5 dienos teikti paraiškas.

Ženklas skirtas vietos produktų gamintojams, amatininkams, turizmo paslaugų teikėjams ir kitiems vietos gyventojams, savo veikla prisidedantiems prie darnaus turizmo plėtros Lietuvos saugomose teritorijose.

 


Skaityti daugiau...
 
Plekaičių kryžiaus atgimimas
2018-09-27

 

Vis daugiau lietuvių keliasi gyventi į miestus. Senieji kaimai, dažnai nebesulaukiantys naujų gyventojų, išeina drauge su paskutiniaisiais savo senoliais. Tačiau niekas nedingsta be pėdsakų. Užtenka pavažinėti po dabar miškais ir laukais virtusias atokesnes teritorijas, kad greit imtum pastebėti žmogaus paliktus pėdsakus: kryžius, koplytėles, paminklus buvusių sodybų vietose, dažnai net su užrašais, kaimų pavadinimais, pavardėmis. Kol yra, kas prisimena – jie vis atnaujinami; kuomet nebelieka – pamažu suyra, dar kuriam laikui išsaugodami žinią: čia buvo gyvenimas.

 

 

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt