There are no translations available.


Tytuvėnų RPD surinktų lankytojo bilieto lėšų panaudojimas 2018 m.
2019-01-08
There are no translations available.

 

2018 m. Tytuvėnų regioninio parko direkcijos specialistai išplatino 1014 lankytojų bilietų po 1 eur ir 830 bilietų po 5 eur, nupirkti 75 bilietai po 10 eur, sms žinutėmis lankytojai nupirko 59 bilietus. Iš viso 2018 m. surinkta 2594 eur.

 


 

Tytuvėnų regioninio parko direkcija už platinant 1 bei 5 eur blilietus surinktas lėšas šiais metais įsigijo priemonių bei įrangos, skirtų edukacinėms veikloms vykdyti: papildomų priemonių edukacijai "Bitė ritė" (vaško, silikoninių žvakių formų, kitų reikalingų priemonių), kitoms edukacijoms reikalingų priemonių, taip pat spintą Gamtos mokyklos bei edukacijoms skirtoms priemonėms laikyti, kompiuterį. Dalis lėšų išleista aktyvaus laisvalaikio šventės "Tytuvelo" veikloms organizuoti.

Pinigai, surinkti pardavus bilietus po 10 eur (750 eur) yra skirti visoms saugomoms teritorijoms ir buvo pervesti į Saugomų teritorijų tarnybos sąskaitą.

Dėkojame visiems, įsigijusiems lankytojo bilietą ir kviečiame prisidėti prie saugomų teritorijų puoselėjimo ir kitais metais!

 

Šiek tiek informacijos apie lankytojo bilietus:


Vienkartinis lankytojo bilietas (5 dienoms) lankytis viename valstybiniame parke kainuoja 1 eurą.

Lankytojo bilietą galima įsigyti ir trumpąja žinute (SMS). Lankytojui, savo telefone surinkus numerį 1860 ir parašius Tytuvėnų regioninio parko pavadinimo trumpinį (TRP), tereikės išsiųsti trumpąją žinutę. Po kelių sekundžių jis gaus atsakymą „Ačiū, kad remiate saugomas teritorijas”. Lankytojo bilieto trumposios žinutės kaina – 1, 35 euro. Vienkartinis valstybinio parko lankytojo bilietas, galiojantis 5 dienas pasirinkto parko lankymui, kainuoja 1 eurą. Siunčiant trumpąja žinute taikomas papildomas 0,35 euro aptarnavimo mokestis.

Vieno mėnesio lankytojo bilietas lankytis viename valstybiniame parke kainuoja 5 eurus.

Visų (4 nacionalinių ir 28 regioninių) valstybinių parkų vieno mėnesio lankytojo bilietas kainuoja 10 eurų.

Metinis visų minėtų valstybinių parkų lankytojo bilietas kainuoja 20 eurų.

Vienerių metų visų minėtų valstybinių parkų šeimos lankytojo bilietas kainuoja 25 eurus. Įsigijus tokį bilietą lankytojas gauna USB atmintinę, kurioje yra surašyti renginiai visuose Lietuvos regioniniuose ir nacionaliniuose parkuose, į kuriuos gali įeiti nemokamai (tam su savimi reikia turėti bilietą).

Lankytojo bilietai platinami nacionalinių ir regioninių parkų direkcijose, lankytojų centruose, aplinkosauginių, švietėjiškų renginių vietose, poilsiavietėse, stovyklavietėse, prie pažintinių takų, trasų ir kitur.

Taip pat lankytojo bilietą galima įsigyti internetu „Tiketa" bilietų platinimo sistemoje bei „Perlo“ terminaluose. Įsigijant bilietus „Perlo" terminaluose, taikomas papildomas 0,25 EUR aptarnavimo mokestis, o „Tiketa" tinkle  - papildomas 0,20 EUR aptarnavimo mokestis.

Gautos lėšos už lankytojo bilietą skirtos gamtos objektų, rekreacinių teritorijų priežiūrai, tvarkymui, informacinių stendų atnaujinimui, šiukšlių išvežimui, taip pat švietėjiškai gamtosauginei veiklai vykdyti – lankstinukams, gamtos maršrutų aprašymams, gamtos pamokoms.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM ir valstybinių parkų direkcijos savo internetinėse svetainėse teikia informaciją apie parduotų lankytojo bilietų skaičių, taip pat lėšų, gautų už parduotus bilietus, panaudojimą.

 

Tytuvėnų regioninio parko direkcijos informacija

 
There are no translations available.

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt