There are no translations available.


Žygis „Nykstančių istorijų beieškant“ - registracija uždaryta!
2018-10-24
There are no translations available.

Lapkričio 17 dieną kviečiame prisijungti žygiuojant viename iš Tytuvėnų regioninio parko kampelių. Keliausime vietovėmis, kur kadaise virė gyvenimas, o dabar dažniausiai užtinkame tik gamtos vis labiau slepiamus jo pėdsakus. Aplankysime keletą įdomiomis istorijomis apipintų kaimelių (kaimaviečių), buvusią dvaro sodybos vietą, piliakalnio, kurio atminties nesugebėjo ištrinti net jo sunaikinimas, reinkarnaciją, aplankysime paslaptingą ežerėlį, apsuptą miškų.

 


 

Žygio pradžia ir pabaiga – Šaukoto miestelyje. Maršruto atstumas - apie 18 km. Didžioji dalis maršruto eis miško keliais ir takeliais, dalis - žvirkeliu. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

Žygis vyks bet kokiomis oro sąlygomis, todėl pasirūpinkite avalyne ir rūbais, tinkamais tos dienos orui, įsidėkite pakankamai maisto ir vandens (papildomo maitinimo nebus).

Simbolinis žygio dalyvio mokestis - 1 eur. kainuojantis parko lankytojo bilietas.

Žygio dalyvių skaičius ribotas. Prašome iš anksto informuoti apie savo dalyvavimą tel. 861860247 arba el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Daugiau informacijos bus skelbiama Tytuvėnų regioninio parko paskyroje Facebook (Nuoroda ČIA)

 

Tytuvėnų regioninio parko direkcijos informacija

 
There are no translations available.

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt