There are no translations available.


Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklas
2018-10-22
There are no translations available.

Vietos verslininkus, norinčius gauti Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklą, kviečiame iki lapkričio 5 dienos teikti paraiškas.

Ženklas skirtas vietos produktų gamintojams, amatininkams, turizmo paslaugų teikėjams ir kitiems vietos gyventojams, savo veikla prisidedantiems prie darnaus turizmo plėtros Lietuvos saugomose teritorijose.

 


 

Produkto ženklas sukurtas bendradarbiaujant Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai prie Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos, valstybinių parkų, biosferos rezervato ir valstybinių gamtinių rezervatų direkcijoms ir nevyriausybinei aplinkosauginei organizacijai Baltijos aplinkos forumas. Tai - viena iš darnaus turizmo skatinimo priemonių.

Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklas – tai vienas iš būdų skatinti parko lankytojus paslaugas ir produktus įsigyti iš vietos gyventojų. Šis ženklas padės atpažinti, kad paslauga teikiama, ar produktas pagamintas vietos gyventojo. Ženklo turėtojas pirmiausiai bus tas, kuris gyvena ar veiklą vykdo Tytuvėnų regioniniame parke bei į jį įeinančiose seniūnijose, taip pat savo veikla nepažeidžia saugomų vertybių, turi etnografiniam regionui būdingus produktus, teikia naudą vietos bendruomenei. Tokiu būdu siekiama skatinti vietos ekonomiką, sudaryti palankesnes sąlygas gyventojams, skatinti partnerystę tarp vietos gyventojų ir Tytuvėnų regioninio parko direkcijos. Ženklas bus suteikiamas pagal pateiktas paraiškas ir įvertinus paraiškų teikėjų atitikimą nustatytiems kriterijams. Sprendimus dėl ženklo suteikimo priims Tytuvėnų regioninio parko direktoriaus patvirtinta taryba.

 

Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklo turėtojai

 

Užpildytas paraiškas siųsti arba pristatyti į vietą adresu:

Tytuvėnų regioninio parko direkcija, Miško g. 3, Tytuvėnai, Kelmės raj., LT-86472


Norint pasiteirauti bei gauti daugiau informacijos apie Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklą, kviečiame kreiptis tel. 8 618 60247 arba el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Dokumentai parsisiuntimui:

TRP produkto ženklo suteikimo reglamentas

TRP produkto ženklo suteikimo paslaugų teikėjams kriterijai

TRP produkto ženklo suteikimo prekėms ir gamintojams kriterijai

Paraiška dėl TRP produkto ženklo naudojimo

Deklaracija dėl veiklos, neprieštaraujančios TRP tikslams

 
There are no translations available.

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt