Tytuvėnų regioninio parko direkcijai – padėka už dalyvavimą iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“
2017-12-06

 

Tytuvėnų regioninio parko ekologė Deima Pranckūnienė savaitgalį viešėjo Estijoje, kur atsiėmė parkui skirtą padėką už aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“. Iš viso joje registravosi virš 300 dalyvių, iš kurių 50 buvo atrinkti kaip aktyviausi. Tytuvėnų regioninis parkas buvo vienintelė saugoma teritorija dalyvių tarpe, kiti - įvairūs daugiafunkciai centrai, bibliotekos, policijos, pasienio tarnybos atstovai ir t.t.

 


 

Kelionės metu aplankyti Tartu ir Talino miestai, juose esantys į vaikus (ir ne tik) orientuoti turizmo objektai. Tartu dalyviai nuvyko į čia įrengtą ledynmečio centrą, taip pat į didžiausią Baltijos šalyse mokslo populiarinimo centrą AHHAA, Taline aplankė Hidrolėktuvų uosto muziejų. Visi jie – šiuolaikiškai įrengti, interaktyvūs, kupini lankytojų.

Keliaujant su tokių skirtingų profesijų atstovais taip pat užmegzti ryšiai taip organizacijų, sužinota, kaip su vaikais dirba, juos ugdo tokios organizacijos, kaip policija, biblioteka ar pasienio tarnyba. Buvo įdomu palyginti jų patirtį su parko veikla, kurioje yra daug gamtos, kultūros paveldo akcentų.

Iniciatyvą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, projektas yra Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.

 

Tytuvėnų regioninio parko direkcijos informacija

 

 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt