Istorijos ir kultūros žurnalas „Padubysio kronikos“ pristatytas Tytuvėnuose
2017-03-09

 

Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre pristatytas naujausias istorijos ir kultūros žurnalo „Padubysio kronikos“ numeris. Į susitikimą su tyruvėniškiais atvyko būrys garbingų svečių: žurnalo redaktorius profesorius Vytenis Rimkus, Romualdo Ozolo paramos fondo direktorius Eugenijus Skrupskelis, Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo direktorius Gintaras Songaila, žurnalo atsakingasis redaktorius Rimantas Gorys ir šiame numeryje publikuoto straipsnio apie Sofiją Romerienę autorė, žurnalistė, ,,Polifonijos“ direktorė Nijolė Saimininkienė. Grojo Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus gitaristai.

 

 

„Padubysio kronikos“ – išskirtinis kultūrinis reiškinys, kadangi žurnalas, leidžiamas regione, turi būrį sekėjų ir sostinėje, savo turinio turtingumu nenusileidžia kitiems tokios srities leidiniams. Kiekviename jo numeryje gausu įvairių straipsnių, štai kad ir naujausiame galime rasti informacijos apie archeologinius tyrimus (naujausi Lieporių senovės gyvenvietės tyrimai), istoriją (įvairios temos, nuo Bazilionų mokyklos ištakų iki Žemaitijos bajorų Bilevičių heraldikos XVI-XVIII a. tyrimų), įvairius žmones (skulptorius, dvarininkus ir jų palikuonis, mokslininkus), gamtą (šiame numeryje skaitytojas supažindinamas su vilkais), pateikiami R. Ozolo dienoraščių fragmentai, įvairių tarpukario spaudos leidinių ištraukos, to meto kriminalinė kronika. Ir tai – dar ne viskas, ką galima rasti leidinyje.

Jau renkami straipsniai naujam žurnalo leidimui, tad skaitytojų jo puslapiuose ir vėl lauks nauji susitikimai su įdomių istorijų herojais.

 

Tytuvėnų regioninio parko kultūrologė

Agnė Buchaitė


E. Skrupskelis


V. Stonys ir G. Songaila


 

 

Nijolė Saimininkienė


 

 

 


 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt