Parodoje „Adventur 2017“ – mūsų krašto pažinimo galimybės
2017-01-25

Sausio 20-22 dienomis Vilniuje, LITEXPO rūmuose, vyko tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2017“. Joje, drauge su kitų Kelmės rajono organizacijų atstovais, dalyvavo ir Tytuvėnų regioninio parko darbuotojai.

 

Parodoje, kurios moto šiemet buvo „paragauk Lietuvos“, buvo galima susipažinti su įvairiausių Lietuvos kampelių kulinariniu paveldu. Tytuvėnų piligrimų centras pristatė savo girą, ant kelmiškių stalo puikavosi Kelmės šakočiai, Kražių kastinys, Junkiluose kepama lašinėta naminė duona, bandelės su varške bei lašinukais.

Tytuvėnų regioninio parko darbuotojai pristatė naujas edukacines programas („Bitė Ritė“ apie bites, jų gyvenimą bei žvakių gamybą, „Aktyvus protas“ – judrus gamtos pažinimo žaidimas vaikams), savo siūlomus protmūšius („Piliakalniai“ bei „Lietuvos etnografiniai regionai“), maršrutus bei ekskursijų pasiūlymus specialiai moksleiviams bei senjorams, pasakojo apie pagrindinius lankytinus objektus, kuriuose gali pravesti ir ekskursijas, – parko lankytojų centrą, Akmenų rūžos bei Giliaus ežero pažintinius takus, Tytuvėnų bei Šiaulės bokštus, Miško muziejų, dviračių trasas bei kitus, taip pat susidomėjusiems pristatė ekskursijų, kelionių galimybes parko teritorijoje.

 

Tytuvėnų regioninio parko direkcijos informacija

 


 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt