Projektas „Atrask save“ pasiekė Tytuvėnus
2017-01-16

Tytuvėnų regioninio parko direkcija prisijungė prie Lietuvos darbo biržos įgyvendinamo projekto „Atrask save“.  Projekte gali dalyvauti 16 – 29 metų nedirbantis jaunimas, kuriam suteikiama galimybė ne tik giliau pažinti patį save, bet ir įgyti naujų profesinių įgūdžių, išmokti pateikti save darbo rinkai, bei išbandyti savo jėgas patrauklioje profesijoje.

 

 

Pagal šį projektą 20 dienų praktiką Tytuvėnų regioniniame parke atliko tytuvėniškis Deividas Gedminas. 26 - rių metų Deividas yra baigęs Šiaulių universiteto Ekologijos ir aplinkotyros specialybės bakalauro studijas, tačiau darbo pasiūlymų, atitinkančių jo išsilavinimą, dar nėra gavęs. Paragavęs nesaldžios emigranto duonos Švedijoje ir Danijoje, sugrįžo į Lietuvą  tikėdamasis atrasti save  būtent čia – Tėvynėje.

 

Praktikos metu vaikinas susipažino su ekologo darbu parke: kartu su parko specialiste atliko žiemojančių vandens paukščių apskaitą, gilinosi į gamtotvarkos darbų specifiką, kartu su meistru darbavosi Šimšų miške, vaduodamas nuo krūmų vertingiausias parko  teritorijas.

 

Deivido atsiradimas Tytuvėnų RP kolektyve įpūtė naujų vėjų. Kadangi vaikinas gerai išmano naujausias technologijas, bei puikiai kalba angliškai, lengvai „susitvarkė“ su jam pateiktomis užduotimis: parengė RP tvarkomų teritorijų žemėlapį, paruošė informacinius straipsnius apie Tytuvėnų regioninį parką Wikipedijoje, skaitmeninėms RP dviračių trasoms ir lankytiniems objektams sukūrė QR kodus, kurių pagalba dviratininkai galės atsisiųsti trasų žemėlapius į mobiliuosius įrenginius. Jau artimiausio sezono metu šias naujoves galės išbandyti kiekvienas parko lankytojas, kuriam nesvetimos išmaniosios technologijos.

 

Dėkojame Deividui už atliktus prasmingus darbus ir linkime kuo greičiau „Atrasti save“ gimtoje šalyje!

 

 

Tytuvėnų regioninio parko direkcijos informacija

 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt