There are no translations available.


Konkursas „Pasidalink istorija apie tautinį rūbą tremtyje“
2017-01-13
There are no translations available.

 

Etninės kultūros globos taryba informuoja, jog iki 2017 m. sausio 31 dienos vyksta konkursas „Pasidalink istorija apie tautinį rūbą tremtyje“.

 

 

Galinčius ir turinčius savo artimųjų (tėvų, senelių, giminaičių) istorinių tremties nuotraukų, kuriose jie dėvi tautinius rūbus, kviečiame jas siųsti el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it su trumpu aprašymu – kas yra pavaizduota nuotraukoje, iš kokio albumo ar archyvo paimta ta nuotrauka, kokia žmogaus vilkinčio drabužio istorija: rūbas siūdintas, skolintas, atsiųstas iš Lietuvos ir pan. Nuotraukas siųsti JPG arba TIF formatu.

Informatyviausių istorijų pateikėjus vertinsite Jūs Facebook paskyroje - https://www.facebook.com/etnotaryba/?fref=ts, paspaudę ,,Patinka“. Kitą pusę balsų skirs Etninės kultūros globos tarybos ekspertai.

2017 m. vasario mėnesį bus skiriami prizai už įtaigias ir pamokančias istorijas, atskleidžiančias įkvepiančius tapatybės išsaugojimo toli nuo Lietuvos pavyzdžius.

Konkursui jau pateiktos trys istorijos, kurias galite išvysti Etninės kultūros globos tarybos Facebook paskyroje.

 

 

Tytuvėnų regioninio parko direkcijos informacija

 
There are no translations available.

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt