There are no translations available.


Pirk lankytojo bilietą - remk saugomas teritorijas
2016-05-16
There are no translations available.

 

Aktyvius keliautojus, ekologinio mąstymo žmones ir visus, kuriems rūpi mūsų krašto gamta, kviečiame įsigyti savanorišką valstybinio parko lankytojų bilietą bei tokiu būdu paremti saugomas teritorijas – nacionalinius ir regioninius parkus.

 


 

Savanoriškas lankytojo bilietas į saugomas teritorijas – tai galimybė prisidėti prie gamtos puoselėjimo ir išsaugojimo. Lankytojo bilietas, perkamas gera valia, išreiškia lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos lankytinos ir rekreacinės vietos, pažintiniai takai, prižiūrimi apžvalgos bokštai, kad  stovyklavietėse nebūtų šiukšlių.

Tai parama mūsų krašto saugomoms teritorijoms, kurias lankome ir naudojamės ten sukurta infrastruktūra – informaciniais stendais, rodyklėmis, apžvalgos bokštais ir aikštelėmis, atokvėpio vietomis. Juk visa tai reikia prižiūrėti, tvarkyti, atnaujinti.

Šią vasarą Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, kuruojanti nacionalinių ir regionių parkų direkcijų veiklą, paruošė ypatingą pasiūlymą lankytojams, kurie įsigys metinį arba šeimos metinį lankytojo bilietą. Įsigyjęs metinį bilietą, gaus dovanų apyrankę „Aš remiu saugomas teritorijas” su USB atmintuku, kuriame įrašyta nacionalinių ir regioninių parkų ekskursijos, edukacijos, gamtos žygiai, kuriuose lankytojas galės dalyvauti nemokamai (renginių sąrašas).

Nusipirkti metinį lankytojo bilietą ir gauti dovanų apyrankę su nemokamų renginių sąrašu galima nacionalinių ir regioninių parkų direkcijose bei lankytojų centruose, taip pat Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre Vilniuje.

Vienkartinius ir mėnesinius lankytojų bilietus galima įsigyti ne tik lankytojų centruose , bet ir „Perlo“ terminaluose. „Tiketos“ kasose bei nemokamoje „Tiketa“ programėlėje, kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse, taip pat internetu http://www.tiketa.lt/LT/parko_leidimai

Lankytojų bilietų rūšys:

Vienkartinis valstybinio parko lankytojo bilietas (galioja 5 dienas nuo biliete nurodytos datos vieno valstybinio parko lankymui). Kaina – 1 euras.

Vieno mėnesio vieno valstybinio parko lankytojo bilietas (galioja 30 dienų nuo biliete nurodytos datos vieno valstybinio parko lankymui). Kaina – 5 eurai.

Vieno mėnesio visų valstybinių parkų lankytojo bilietas (galioja 30 dienų nuo biliete nurodytos datos visų valstybinių parkų lankymui). Kaina – 10 eurų.

Vienerių metų visų valstybinių parkų lankytojo bilietas (galioja 12 mėnesių nuo biliete nurodytos datos visų valstybinių parkų lankymui). Kaina – 20 eurų.

Vienerių metų visų valstybinių parkų šeimos lankytojo bilietas (galioja 12 mėnesių nuo biliete nurodytos datos šeimai, kurią sudaro 2 ar daugiau asmenų ir ne mažiau kaip vienas iš jų yra vaikas iki 18 metų, visų valstybinių parkų lankymui). Kaina – 25 eurai.

Už savanoriškus lankytojų bilietus gautos lėšos panaudojamos pažintinių gamtos objektų tvarkymui, rekreacinės ir informacinės infrastruktūros priežiūrai, švietėjiškai gamtosauginei veiklai.

Kviečiame ekologinio mąstymo žmones, kuriems rūpi  gamta, kraštovaizdžio vertybės, prisidėti prie saugomų teritorijų puoselėjimo!

 

Valstybinės satgomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos informacija

 

Gamta

Ypatingos vietos

Lankytojų centrai

Ekskursijos, žygiai

 


 

 
There are no translations available.

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt