Pristatyta T.Teresės Rimulaitytės poezijos knyga „Kalbėjimas į tylą“
2012-07-08
Teresė Rimulaitytė – kaimo rašytojų sąjungos narė, už poezijos rinkinius apdovanota Reginos Biržinytės premija – dažna viešnia lankytojų centre. Ji ne tik noriai dalyvauja čia organizuojamuose renginiuose, bet ir pati organizuoja įvarius teminius vakarus su senjorų klubo „Raskila“ nariais. Dar neišblėsus įspūdžiams iš knygos pristatymo Kelmėje, Teresėlė (taip malonybiškai ją vadina visi tytuvėniškiai) savo gimines, draugus, pažįstamus ir kaimynus pakvietė į ketvirtojo savo poezijos rinkinio pristatymą Tytuvėnuose.

T.Rimulaitytės poezijos posmus skaitė kolegos literatai, vakaro dalyviai, klubas „Raskila“ dainavo lietuviškus romansus, dainomis T.Rimulaitytės tekstais susirinkusiuosius malonino gitarų duetas „Seserys“ iš Junkilų. Pristatymo dalyvius pradžiugino į knygos pristatymą atvykęs Kelmės rajono vicemeras Kęstutis Bilius. Vietoje tradicinės gėlių puokštės jis atsivežė gitarą, ir, pritardamas ja, T. Rimulaitytei sudainavo kelias lietuviškas dainas.

Apipilta komplimentais, apdovanota ryškiomis vasaros puokštėmis ir sveikinimais, autorė neatmetė galimybės išleisti dar vieną poezijos rinkinį.

Nijolė Saimininkienė

Tytuvėnų regioninio parko kultūrologė.

Atnaujinta 2012-07-08
 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt