Apgyvendinimas, maitinimas

 

TYTUVĖNUOSE

 

Tytuvėnų piligrimų centras

Ekskursijos, edukacijos, dviračių nuoma, švenčių organizavimas, maisto joms ruošimas, piligrimų apgyvendinimas.

Adresas: Maironio g. 2A, Tytuvėnai, Kelmės r.

Tel.: +370 427 56223, el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Interneto svetainė: www.infotytuvenai.lt

Kaip atvykti

 

Linos Barkauskienės kavinė - baras „Kamara“

Darbo dienomis siūlomi dienos pietūs, karšto maisto užsisakyti galima bet kada kavinės darbo metu. Galima užsisakyti salę bei maitinimą įvairioms progoms.

Adresas: Šiluvos g. 2, Tytuvėnai, Kelmės r.

Tel.: +370 612 19790

Kaip atvykti

 

Kavinė „Žara“

Salėje yra rengiami gedulingi pietus, banketai, furšetai, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, klasių susitikimai, įvairių švenčių sutiktuves. Yra kavinė, baras.

Adresas: Maironio g. 2B, Tytuvėnai, Kelmės r.

Tel.: +370 682 64132 arba +370 427 56231

Kaip atvykti

 

Poilsiavietė „Sedula“

Viešbutis, poilsio nameliai, restoranas, pokylių, konferencijų salė, pirtis ištisus metus prie pat ežero. Vandens dviračiai, valtys, tinklinio, krepšinio aikštelės.

Adresas: Skogalio km, Tytuvėnų apyl., Kelmės r.

Tel.: + 370 427 56795 , mob. tel. + 370 682 46498

Internetinė svetainė: http://www.sedula.lt/

Kaip atvykti

 

Eglės Adomaitienės svečių namai

Pačiame Tytuvėnų miestelio centre, pagrindinėje gatvėje įsikūrusiuose svečių namuose yra trys kambariai, kurių du yra dviviečiai su atskiromis lovomis (reikalui esant galima sustumti) ir vienas keturvietis (dvigulė lova ir išlankstoma sofa-lova). Visuose kambariuose yra vonios kambariai su dušo kabinomis, TV, oro kondicionieriai, arbatinukai, plaukų džiovintuvai. Keturvietis kambarys turi virtuvę, kurioje yra elektrinė viryklė, arbatinukas, šaldytuvas, reikalingi indai ir įrankiai, plautuvė ir stalas. Yra bendra poilsio zona su minkštais baldais ir televizoriumi. Visai šalia - lankytini Tytuvėnų objektai: Tytuvėnų bažnyčia ir vienuolynas, Piligrimų centras, du ežerai, Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centras. Prie pat - autobusų stotis, parduotuvės, vaistinė, paštas, kavinės. Veikia ištisus metus.

Adresas: J.Basanavičiaus g. 2 A , Tytuvėnai , Kelmės r.

Tel: +370 686 11162

Facebook: "Svečių namai, Tytuvėnai"

Kaip atvykti

 

Kambarių nuoma "Tarp trijų ežerų"

Tvarkingai įrengtas privatus gyvenamasis namas su kiemeliu ir terasa. Svečiams siūlomas keturvietis kambarys, kuriame yra dvi atskiros lovos (jas galima sustumti) ir išskleidžiamas dvigulis fotelis, bei dvivietis - su dviem atskiromis lovomis, kurias taip pat galima sustumti. Kambariuose yra televizorius, belaidis internetas. Virtuvėje - visi reikalingi indai ir įrankiai, yra šaldytuvas, mikrobangų krosnelė.

Adresas: Skogalio g. 15, Tytuvėnai, Kelmės r.
Tel. +370 615 22469       el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Facebook: "Tarp trijų ežerų"

Kaip atvykti

 

Motelis „Samana“

Motelis ištisus metus

Adresas: Taikos g. 2, Tytuvėnai, Kelmės r.

Tel.: + 370 247 56249

mobilus tel.: +370 618 70718

Kaip atvykti

 

ŠILUVOJE

 

Rasos ir Juozo Šlepų kaimo turizmo sodyba

Sodyba įsikūrusi Šiluvoje, netoli Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčios. Yra dvi salės, kaimiška virtuvė, pirtis, pavėsinė, lauko židinys. Nakvynė 50-čiai vietų. Dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai kambariai.

Adresas: Jono Pauliaus II g. 11, Šiluva, Raseinių r. sav.

Tel.: 8 614 30 328,

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Kaip atvykti

 

"Šiluvos karūna"

Restoranas „Šiluvos karūna“ yra įsikūręs šalia garsios Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikos. Čia rasite lankytojų pamėgtą kavinę – barą, mažąją restorano salę, kuri talpina iki 30 asmenų, garinę rusišką pirtį, kurioje vienu metu kaitintis gali iki 10 asmenų. „Šiluvos karūnoje“ yra įrengti trys apartamentai. Tai erdvūs ir komfortiški kambariai, itin pritaikyti šeimos poilsiui. Specialiai viešbučio gyventojų poilsiui sukurta terasa ant stogo, nuo kurios atsiveria puiki panorama į Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo baziliką, Šiluvos šilus.

Adresas: Bukoto g. 10A, Šiluvos mstl., Raseinių r.

Tel. +370 61835888, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Internetinė svetainė: www.siluvoskaruna.lt

 

KITUR PARKO TERITORIJOJE


Sodyba "Atgal į gamtą"

Sodyboje siūloma įvairių lauko žaidimų, pasiplaukiojimas valtimi, žvejyba, stalo futbolas, TV, pirtis, kubilas ir t.t. Sodybą supa dviračių takai vedantys iki įvairių parko lankytinų objektų (Šiaulės apžvalgos bokštas ~4km, Tytuvėnai ~20km).

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel.: 860266168; 861497789

Facebook "Atgal į gamtą"

 

Sodyba "Gomerta"

Sodybos nuoma įvairioms šventėms.

Adresas: Goriškio km., Radviliškio r.

el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel.: (8-648) 24084

Facebook "Gomerta"

 

APYLINKĖSE

 

"Raganynė"

25 km. nuo Kelmės, 42 km. nuo Šiaulių, 33 km. nuo Radviliškio, pakeliui į Tytuvėnus ir Raseinius. Jūsų laukia jauki aplinka tiek viduje, tiek išorėje: virtuvėlė, pokylių salė iki 55 žmonių, konferencijų salė, rusiška pirtis su dviem persirengimo kambariais, dušinė. 2 aukšte įrengti 5 kambariai su 40 miegamųjų vietų (kambariuose įrengti atskiri tualetai su kriauklėmis), 1 kambarys ypatingoms progoms. Yra balkonas, terasa su baldais, vaikų žaidimų aikštelė, jauki pavėsinė ir kubilas, 1 ha tvenkinys su maudymosi pakrante.

Tel. 8 614 90851, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Internetinė svetainė: www.raganyne.lt

Kaip atvykti

 

 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt